Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice z czwórką dzieci mieszkają w małym pokoju. Na 12 metrach

Utworzony przez Bob budowniczy, 15 czerwca 2012 r. o 06:21 Powrót do artykułu
Po mojemu sprawa jest banalnie prosta: pijaka,które mieszka w sporym mieszkaniu i go dewastuje "zamienić" lokalami z tą rodziną! Czy to takie trudne,aby to wymyśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Chopina na parterze było małe ładne mieszkanie po gościu który poszedł do wariatkowa.Mieszkanie małe co prawda , ale wygodne , tak dla matki z dzieckiem czy dziećmi. Wiecie kto dostał? Zapijaczona stara baba co sprowadza równie zapijaczonych gości przeszkadzających mieszkańcom. To na jakiej zasadzie rozdziela sie te komunalne mieszkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Po mojemu sprawa jest banalnie prosta: pijaka,które mieszka w sporym mieszkaniu i go dewastuje "zamienić" lokalami z tą rodziną! Czy to takie trudne,aby to wymyśleć?
No nie udała ci się racjonalizacja - pokój który zajmują nie należy do gminy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Po mojemu sprawa jest banalnie prosta: pijaka,które mieszka w sporym mieszkaniu i go dewastuje "zamienić" lokalami z tą rodziną! Czy to takie trudne,aby to wymyśleć? [/quote]
to-to napisał:
Po mojemu sprawa jest banalnie prosta: pijaka,które mieszka w sporym mieszkaniu i go dewastuje "zamienić" lokalami z tą rodziną! Czy to takie trudne,aby to wymyśleć?
[quote name='to-to' timestamp='1339756689' post='639347'] Po mojemu sprawa jest banalnie prosta: pijaka,które mieszka w sporym mieszkaniu i go dewastuje "zamienić" lokalami z tą rodziną! Czy to takie trudne,aby to wymyśleć?
Popieram w 100%, powytaraniac tych co nie płaca na ulicę, beda mieszkania dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba było robić tyle bachorów, to byście mieszkali w lepszych warunkach. Dziecioroby to wyjątkowo bezczelni ludzie - narobią dzieci i domagają się pomocy. Jakim prawem? Sami sobie radźcie, skoro nie potraficie przewidywać bliskiej przyszłości i tego, że z bandą bachorów będzie się wam ciężko żyło w małym mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goska napisał:
z jednej strony współczuję Pani Agnieszce i jej najbliższym , a z drugiej ciśnie mi sie na usta, że jak sie nie ma warunków to sie nie ma czwórki dzieci. A może kościół pomoże ? Przecież propaguje rodziny wielodzietne...
Masz rację. Kościół pomoże. Zawsze pomaga. Sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratusz by się zajął korupcją u siebie a nie biurokracją! z kąd o tym wiem? bo mi proponowano szybkie załatwienie sprawy ale nie daję łapówek.szkoda że nie nagrałem tej rozmowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
liczysz na laske? te dzieci pewnie beda pracowaly na twoja emeryture
Z umowy o dzieło albo z pracy na czarno nie są potrącane składki więc nie gadaj farmazonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto, czynsz w mieszkaniu komunalnym jest wyższy, niż wynajęcie stancji - a o wykupie takiego mieszkania należy z góry zapomnieć .......... to jest jakaś masakra. Mieszkam w takim mieszkaniu od 25 lat i z ledwością płacę czynsz a o wykupie za 110.000.00 zł mogę pomarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halusia napisał:
Kobieto, czynsz w mieszkaniu komunalnym jest wyższy, niż wynajęcie stancji - a o wykupie takiego mieszkania należy z góry zapomnieć .......... to jest jakaś masakra. Mieszkam w takim mieszkaniu od 25 lat i z ledwością płacę czynsz a o wykupie za 110.000.00 zł mogę pomarzyć
no to chyba nie wiesz ile kosztuje teraz mieszkanie za 110 tys moze kupilabys 30m2 w 30 letnim bloku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie dopier***ą jeszcze ze 4 jak głupie, nie stać to się nie robi, rozłoży nogi i myśli , ze ktoś na nią i jej dzieci będzie zapier***ał, babo weź sie za pracę,m bo teraz trzeba orać do 67 lat a nie za pieprzenie, nie stać na dzieci to się nie robi, proste jak patyk. W takim układzie ja też chcę za darmo, pier***ę, niech głupi podatnicy pracują na leni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c.a wy qrwy jak mata bogate matki kture daja dupy za kase to milczta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
liczysz na laske? te dzieci pewnie beda pracowaly na twoja emeryture
A podobno to każdy z nas sam pracuje na swoją emeryturę........nie takie jest założenie płacenia składek? Po co wydłużyli wiek emerytalny? Żebyśmy dłużej pracowali, dłużej płacili składki i w konsekwencji mieli wyższą emeryturę, czyli tą którą SAMI sobie wypracujemy a nie nasze dzieci. Dlaczego w kółko powtarza się ten bełkot, że rodzi się mało dzieci i nie bedzie kto miał pracować na nasze emerytury?!?! Skoro ktoś ma pracować to po co się płaci składkę emerytalną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma litości. Jeżeli nie są w stanie wychować dzieci to należy im znaleźć rodziny zastępcze. Swoją drogą dziennik wschodni schodzi na poziom faktu i superexpresu zajmując się takimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórych komentarzy nie da się czytać! Przecież ta rodzina nie domaga się domu z ogródkiem, ani m4 na własność, tylko większego mieszkania komunalnego. Pani Agnieszka widać już doświadczona przez życie, skoro mieszkanie jest rodziców zastepczych. Czy jest coś złego w tym, ze chce mieć większą rodzinę? Kim ma pomagac państwo, jeśli nie takim rodzinom? Nieraz w mieszkania komunalnych urzadzane są meliny. Może przydział takich mieszkań powinien być bardziej uważnie dokonywany. Zyczę im powodzenia i wiecej szczęścia w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo będą albo nie będę - bo będą na socjalu. Trudno powiedzieć, co te dzieci będą robiła za x lat. Ja uważam, że dzieci to nasza przyszłość ale jeśli kogoś nie stać na czwrókę, to może dwójka by wystarczya. Niestety, takie są realia. Ja też bym chciała mieć dzieci, ale póki co kończę studia i muszę znaleź pracę i mieszkanie, a potem kredyt na mieszkanie. Też mam prosić o mieszkanie socjalne - w koncu mam 25 lat i też moje składki będą będą szły na wypłatę emerytur dla innych,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Nie ma litości. Jeżeli nie są w stanie wychować dzieci to należy im znaleźć rodziny zastępcze. Swoją drogą dziennik wschodni schodzi na poziom faktu i superexpresu zajmując się takimi sprawami.
czubek jesteś i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
czubek jesteś i tyle w temacie
Hehehe to kup im za swoje dobry wujaszku. Sponsoruj ich jak masz takie miekkie serduszko, ale od cudzych pieniędzy wara. Socjalu sie zachciało biedakom. Jak się nie chce robić to zęby w parapet. To trzeba mieć tupet, żeby szantażować ludzie własnymi dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ultra gum napisał:
............Pewnie jakaś parka z biednych domów, o antykoncepcji nic nie wiedzieli,........... A może to rodzina katolicka i z antykoncepcji znali tylko kalendarzyk małżeński?
to niech idą na plebanię mieszkać,ythntw nicholas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie skończy euro to stadiony będą puste, są zadaszone, także na głowę nie będzie padać, a jak to nie odpowiada to niech chłopa wyśle za granicę do pracy, tyle mężów wyjechało i te rodziny nie domagają sie za darmo, przynajmniej nie narobią może kolejnych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...